Mosvik.no

Mosvik er rangert som 49 i Norge.

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker15
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • mosviksenderen-opp.no joomla, Joomla, norge

    mosviksenderen-opp.no

  • forside | kristian.mosvold.org

    mosvold.org

  • liten mosvolddrift.no skjermbilde

    mosvolddrift.no

  • vise mot-ksl.no data

    mot-ksl.no

  • MOT - MOT lokalt

    mot.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Hovedparten av besøkende er fra USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Mosvik.no

27.378 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Fosen Regionraad - Dmz Internet Zone
Fannrem
Norge
63.271252, 9.822121

Serveren hostes av Fosen Regionraad - Dmz Internet Zone Fannrem. Dets IP-nummer er 82.194.213.227. Dets 3 navneservere er z.nic.no, x.nic.no, og y.nic.no.

IP: 82.194.213.227

Serveren er raskere enn 64% av målte nettsteder, altså 1112 milliseconds.