Mgk.no

Mgk er rangert som 50 i Norge. 'Midtre Gauldal kommune - nettsider.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 768.889
Verdi per besøkendekr 0,51
Estimert verdikr 3,80 Millioner *
Eksterne lenker32
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • mhh.no forside, soon

    mhh.no

  •  Regelhjelp, Landbrukets HMS-tjeneste, Arbeidsdepartementet, Skriv ut

    mhms.no

  • liten mhu.no skjermbilde

    mhu.no

  • Startside | MI-skolen

    mi-skolen.no

  • DISTRAVIMS

    mia-distravims.blogspot.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

USA og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Mgk.no

Emner: Gå Til Hovedinnhold, Ledige Stillinger, Politikk, Postliste, Tjenester, og Nettstedkart.

Nettstedet har omtrent 27.144 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Gauldal Ikt As
Storen
Norge
61.461389, 7.871389

Det hostes av Gauldal Ikt As Storen, og bruker Microsoft-IIS/6 nettserver. dns10.activeisp.com, dns12.activeisp.com, og dns11.activeisp.com er nettstedets DNS-navneservere. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 217.22.34.31

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Encoding: utf-8

PING www. (217.22.34.31) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 217022034031.p4.gauldalikt.no (217.22.34.31): icmp_seq=1 ttl=115 144 ms
64 bytes from 217022034031.p4.gauldalikt.no (217.22.34.31): icmp_seq=2 ttl=115 143 ms
64 bytes from 217022034031.p4.gauldalikt.no (217.22.34.31): icmp_seq=3 ttl=115 144 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 143.978/144.644/144.978/0.644 ms
rtt min/avg/max/mdev = 143.978/144.644/144.978/0.644 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 144 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for siden er 1112 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
Set-Cookie:--
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:60854