Levangernett.no

Levangernett er rangert som 50 i Norge. 'Velkommen til Markabygda - Levanger.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker69
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • levangersynssenter.no Forside, Historikk, Hvem er vi

    levangersynssenter.no

  •  Treningstider, Pensum, Kalender, Om LevangerTKD

    levangertkd.no

  • liten levangervel.no skjermbilde

    levangervel.no

  • Levanger Vineyard Kristne Fellesskap

    levangervineyard.no

  • gå til nettsted

    levangsheia.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Hovedparten av besøkende er fra USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Levangernett.no

Kategori: 'Levanger/Myndigheter'

27.144 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Innherred Samkommune Isk
Levanger
Norge
63.75, 11.3

Dets 2 navneservere er ns2.levanger.kommune.no, og ns1.levanger.kommune.no. Levangernett.no's server IP-nummer er 84.16.194.200. Det hostes av Innherred Samkommune Isk Levanger, og bruker Apache/1 nettserver.

IP: 84.16.194.200

Web Server: Apache/1

Encoding: utf-8

Serveren er raskere enn 49% av målte nettsteder, altså 1810 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/1.3.29 (Unix) PHP/4.3.4 mod_ssl/2.8.16 OpenSSL/0.9.7c
Last-Modified:--
ETag:"359740-73-408bb391"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:115
Content-Type:text/html