Kvasir.no

Kvasir er rangert som 51 i Norge. 'Kvasir - En smartere måte å lete på.'

51Rang i Norge

15.501Verdens-rangering

Sider lest per måned7.346.430
Besøk per måned 948.089
Verdi per besøkendekr 0,83
Estimert verdikr 4,68 Millioner *
Eksterne lenker4.534
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • kvasirbeta.no kvasir søk søketjeneste leksikonsøk twittersøk katalog webkatalog nettkatalog søkemotor søkerobot søkemotor eniro firmasøk kjørerute kjøreruter veibeskrivelse telefonnummer telefonsøk nyheter nyhetssøk video videoer videosøk bilde bilder bildesøk nettsøk

    kvasirbeta.no

  •  sites/, xd_receiver.htm

    kvaskjer.no

  • liten kvass.no skjermbilde

    kvass.no

  • Kvassatunet - Nøkkelferdige småhus på Haugalandet

    kvassatunet.no

  • .: KVASSELVBAKKEN:. modern gard på Jæren

    kvasselvbakken.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,90%2,30%
Norge 51 86,50%80,20%
Sverige 1.552 5,80%6,00%
Danmark 4.771 1,10%1,70%
Kina 33.951 2,80%6,00%
USA 82.567 1,90%3,80%

Det er mest populært i landene USA, Kina, Danmark, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sandefjord92.10%6.70%9.00
Arendal133.40%4.90%3.90
Narvik152.00%4.70%6.00
Sperrebotn191.20%1.00%2.20
Haugesund285.20%2.40%1.30
Gardermoen302.80%1.60%1.60
Askim311.60%2.00%3.00
Langhus351.20%0.70%1.60
Skien372.10%4.80%6.00
Drammen622.30%2.60%3.00
Kristiansand672.70%1.30%1.30
Oslo7322.20%17.80%2.10
Asker881.30%0.70%1.40
Jessheim901.30%0.90%2.00
Moss1161.70%1.20%1.80
Bergen1454.30%3.20%2.00
Sarpsborg1761.30%1.20%2.60
Trondheim2522.30%0.90%1.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering13.026 -586
Besøkende Daglig24.396+3%
Daglig Rangering for besøkende.12.960 -1.389
Daglige Sidevisninger59.566 -14,53%
Daglig Sidevisninger Rangering16.9481.495
Sidevisninger per bruker3,38 -17,36%
Innhold

www.Kvasir.no

Emner: Kvasir, Slå Av Søkeordsforslag, Kvasir Søketrender, Søk I Sosiale Medier, og Tjenester.

Kategori: 'På verdensveven/Portaler og startsider' og 'Ressurser/Kataloger'

De estimerte 26.676 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 3,38 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Eniro Sverige
Sverige
61.270233, 18.632813

Dets IP-nummer er 80.69.224.152. Det hostes av Eniro Sverige, og bruker Apache-Coyote/1 nettserver. Dets 2 navneservere er lx01.gulesider.no, og enoamgt9014p.prod.eniro.net.

IP: 80.69.224.152

Web Server: Apache-Coyote/1

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 1215 milliseconds, kortere enn 59% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache-Coyote/1.1
Expires:--
Pragma:no-cache
Cache-Control:no-cache, no-store
Content-Type:text/html;charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding