Klikk.no

Klikk er rangert som 53 i Norge. 'Klikk.no - Test, oppskrift og familie.'

53Rang i Norge

15.832Verdens-rangering

Sider lest per måned6.455.295
Besøk per måned 1.826.413
Verdi per besøkendekr 3,03
Estimert verdikr 9,02 Millioner *
Eksterne lenker4.087
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • klikkogspill.no Registrer deg, Søk, Pussle/brett

    klikkogspill.no

  •  AIRCONDITION, VARMEPUMPE, VENTILASJON, Betingelser for bruk

    klimaconsult.no

  • liten klimakilden.no skjermbilde

    klimakilden.no

  • Klimapartnere

    klimapartnere.no

  • Startside Postordrefirmaet KLiNGEL - Mote, smykker, sko m.m.

    klingel.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,80%1,90%
Norge 53 88,10%83,50%
Danmark 4.288 1,40%1,40%
Sverige 4.485 2,70%1,90%
Kina 41.658 2,20%5,40%
Tyskland 68.476 0,80%1,60%
USA 82.243 1,90%4,30%

Det er mest populært i landene USA, Tyskland, Kina, Sverige, Danmark og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Hamar214.00%3.50%2.10
Lillehammer293.70%11.30%7.00
Arendal321.20%1.50%3.00
Haugesund333.20%2.50%1.90
Leknes331.60%2.00%2.90
Sandefjord371.40%0.60%1.00
Stavanger443.60%5.10%3.40
Oslo5027.60%23.60%2.00
Fredrikstad671.30%1.50%2.60
Kristiansand751.70%2.20%3.00
Jessheim761.80%0.90%1.10
Asker801.20%1.30%2.70
Moss862.60%1.60%1.40
Sarpsborg973.10%1.50%1.10
Bergen1224.60%4.00%2.00
Drammen1411.40%0.60%1.00
Trondheim1672.20%4.00%4.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering13.304 -1.769
Besøkende Daglig26.322+0,8%
Daglig Rangering for besøkende.11.913 -943
Daglige Sidevisninger46.212+17%
Daglig Sidevisninger Rangering21.947 -5.522
Sidevisninger per bruker2,42+16%
Innhold

www.Klikk.no

Emner: Bonytt, Foreldre & Barn, Helse, Mote, og Motor.

Kategori: 'Hjem og familie/Forbrukerinformasjon'

De estimerte 28.782 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,42 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Linpro As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Dets IP-nummer er 87.238.52.12. Dets nettserver finnes her: Linpro As Oslo. Det har 3 DNS-oppføringer, altså ns2.ascio.net, ns3.ascio.net, og ns1.ascio.net.

IP: 87.238.52.12

Encoding: utf-8

PING www. (87.238.52.12) 56(84) bytes of data.
64 bytes from klikk.hm.kunder.linpro.no (87.238.52.12): icmp_seq=1 ttl=46 136 ms
64 bytes from klikk.hm.kunder.linpro.no (87.238.52.12): icmp_seq=2 ttl=46 136 ms
64 bytes from klikk.hm.kunder.linpro.no (87.238.52.12): icmp_seq=3 ttl=46 136 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.511/136.640/136.711/0.436 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.511/136.640/136.711/0.436 ms

Nettstedets lastetid er 4883 milliseconds, dette er kortere enn 97% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 4883 milliseconds.

Server klargjøring
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Length:295723
Date:--
X-Varnish:1539676630
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Src-Loadbalancer:clergyman