Kjendis.no

Kjendis er rangert som 24 i Norge. 'Forside - Kjendis.'

24Rang i Norge

9.551Verdens-rangering

Sider lest per måned9.006.984
Besøk per måned 2.210.993
Verdi per besøkendekr 0,75
Estimert verdikr 10,92 Millioner *
Eksterne lenker1.640
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • kjendisbloggen.com kjendiser, norske, blogg

    kjendisbloggen.com

  •  Trackback (0), Trackback (0), Trackback (0), Trackback (0)

    kjendiser.blogg.no

  • liten kjendiser.no skjermbilde

    kjendiser.no

  • kjendiser1234 -

    kjendiser1234.blogg.no

  • kjendiserallcrazy -

    kjendiserallcrazy.blogg.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,60%1,50%
Norge 24 93,50%87,40%
Sverige 10.291 0,60%0,90%
Spania 20.297 1,00%1,10%
Kina 35.539 1,50%4,70%
USA 52.338 1,90%4,40%

Det er mest populært i landene USA, Kina, Spania, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Stabekk191.50%1.20%1.50
Leirvik201.60%1.20%1.40
Sarpsborg214.30%5.10%2.20
Alta213.60%3.00%1.60
Holter221.00%1.00%1.90
Skien223.50%2.80%1.50
Oslo2328.10%29.50%2.00
Hamar242.40%2.90%2.30
Leknes241.90%2.30%2.30
Bryne300.70%0.60%1.60
Sandnes331.50%1.00%1.20
Jessheim342.80%2.60%1.80
Moss373.70%3.50%1.80
Lillehammer422.70%2.10%1.40
Mo I Rana450.70%0.50%1.40
Larvik520.80%0.70%1.80
Horten590.90%0.60%1.30
Stavanger592.50%2.60%1.90
Drammen601.90%1.50%1.40
Krokstadelva641.00%1.00%1.90
Eidsvoll710.90%0.50%1.20
Haugesund710.80%0.80%2.00
Bergen1013.80%3.20%1.60
Kristiansand1100.90%0.70%1.30
Trondheim2601.30%0.80%1.20
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering8.026227
Besøkende Daglig47.294 -9,96%
Daglig Rangering for besøkende.6.420429
Daglige Sidevisninger61.516 -3,79%
Daglig Sidevisninger Rangering16.397 -500
Sidevisninger per bruker1,81+7%
Innhold

www.Kjendis.no

Emner: Dagbladet, Forside, Mote, Kjendiser, og Quiz.

De estimerte 51.714 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 1,81 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Db Lb Nat Network At Basefarm
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Det hostes av Db Lb Nat Network At Basefarm Oslo, og bruker Apache/1 nettserver. Dets IP-nummer er 81.93.163.115. Dets 2 navneservere er ns1.osl.basefarm.net, og ns01.sth.basefarm.net.

IP: 81.93.163.115

Web Server: Apache/1

Encoding: iso-8859-1

PING (81.93.163.115) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www.dagbladet.basefarm.net (81.93.163.115): icmp_seq=1 ttl=246 124 ms
64 bytes from www.dagbladet.basefarm.net (81.93.163.115): icmp_seq=2 ttl=246 124 ms
64 bytes from www.dagbladet.basefarm.net (81.93.163.115): icmp_seq=3 ttl=246 124 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.508/124.553/124.585/0.408 ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.508/124.553/124.585/0.408 ms

Nettstedets lastetid er 3150 milliseconds, dette er kortere enn 88% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 3150 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/1.3.42
Cache-Control:no-cache
Expires:--
Content-Type:text/html
Via:1.1
Vary:Accept-Encoding
X-Host-Index:02
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked