Kapital.no

Kapital er rangert som 46 i Norge. 'Kapital - Forside.'

46Rang i Norge

15.402Verdens-rangering

Sider lest per måned13.419.189
Besøk per måned 2.130.030
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 10,52 Millioner *
Eksterne lenker2.864
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for kapitalforum

    kapitalforum.no

  •  Skadeforsikring, Risikoanalyse, Norske Forsikringsmegleres Forening, Finanstilsynet

    kapitol.no

  • liten kaprolat.blogspot.com skjermbilde

    kaprolat.blogspot.com

  • kapteinkjeks - Ein mosjom blogg om å få verdsherredøme!

    kapteinkjeks.blogg.no

  • Hjem - Kaptein Knurr

    kapteinknurr.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,40%0,80%
Norge 46 91,60%95,20%
Danmark 1.770 3,60%2,60%
Nederland 12.185 1,70%1,30%
Sverige 21.366 0,80%0,20%

Hovedparten av besøkende er fra Sverige, Nederland, Danmark og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Kristiansund54.20%3.50%5.00
Stabekk65.90%5.60%6.00
Fredrikstad215.00%5.00%7.00
Oslo2937.80%59.80%10.30
Horten731.70%0.30%1.20
Trondheim1932.70%1.90%5.00
Bergen1975.00%1.00%1.30
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.943 -1.433
Besøkende Daglig21.400 -3,04%
Daglig Rangering for besøkende.14.769 -582
Daglige Sidevisninger87.623+28%
Daglig Sidevisninger Rangering11.424 -4.362
Sidevisninger per bruker5,60+32%
Innhold

www.Kapital.no

Emner: Prøv Kapital, Leserpanel, og Kapital Reise.

23.400 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 5,60 sider hver.

Server
Server Sted
Nordic Hosting As
Stavanger
Norge
58.97, 5.75

Det hostes av Nordic Hosting As Stavanger, og bruker Abyss/2 nettserver. ns4.gratisdns.dk, ns1.gratisdns.dk, og ns5.gratisdns.dk er noen av dets 5 navneservere. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.2.10.

IP: 77.241.110.23

Drevet av: PHP/5.2.10

Web Server: Abyss/2

Encoding: utf-8

PING (77.241.110.23) 56(84) bytes of data.
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=1 ttl=51 143 ms
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=2 ttl=51 144 ms
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=3 ttl=51 143 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 143.978/144.311/144.978/0.564 ms
rtt min/avg/max/mdev = 143.978/144.311/144.978/0.564 ms

Serveren er raskere enn 80% av målte nettsteder, altså 2523 milliseconds. Et ping sendt til serveren gir tiden 143 ms.

Server klargjøring
X-Powered-By:PHP/5.2.10
Set-Cookie:--
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate
Cache-Control:post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:Close
Date:--
Server:Abyss/2.6.0.0-X2-Win32 AbyssLib/2.6.0.0