Itavisen.no

Itavisen er rangert som 64 i Norge. 'ITavisen.'

64Rang i Norge

19.988Verdens-rangering

Sider lest per måned5.107.725
Besøk per måned 725.971
Verdi per besøkendekr 2,07
Estimert verdikr 3,58 Millioner *
Eksterne lenker1.829
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • itcom.no Direkte support, telefon support, Fjern support(fjernstyring)

    itcom.no

  •  Om ITForum, IT-næring i Bodø, Sekretariatet, Linker

    itforum.no

  • liten itguide.no skjermbilde

    itguide.no

  • Stigs Lenkeside

    itnologi.no

  • brukte Baumaschinen Gravemaskin Minigravemaskin kjøpe og selge Baumaschienen

    ito-germany.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,10%0,50%
Norge 64 95,80%96,20%
Sverige 16.763 0,80%0,80%
Brasil 21.885 2,30%2,50%

Det er mest populært i landene Brasil, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Holter143.10%3.50%2.70
Horten195.60%5.70%2.40
Bremnes233.20%2.40%1.80
Fredrikstad324.60%3.80%2.00
Jessheim385.10%6.10%2.90
Haugesund383.90%3.30%2.00
Eidsvoll432.90%3.30%2.80
Oslo4641.10%49.30%2.90
Bergen4482.30%1.40%1.50
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering16.797736
Besøkende Daglig20.758 -14,83%
Daglig Rangering for besøkende.15.3191.505
Daglige Sidevisninger37.510+0,6%
Daglig Sidevisninger Rangering27.142 -1.926
Sidevisninger per bruker2,49+18%
Innhold

www.Itavisen.no

Emner: Tester, Stilling Ledig, og Se Alle Stillinger.

Kategori: 'Nyheter/Tele og data'

De estimerte 22.698 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,49 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Aller Internett As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Aller Internett As Oslo er hvor serveren Apache finnes. Dets 3 navneservere er ns2.allerinternett.no, ns3.allerinternett.no, og ns1.allerinternett.no. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.2-1ubuntu4.18.

IP: 82.117.50.13

Drevet av: PHP/5.3.2-1ubuntu4.18

Web Server: Apache

Encoding: iso-8859-15

PING (82.117.50.13) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 82.117.50.13: icmp_seq=1 ttl=51 133 ms
64 bytes from 82.117.50.13: icmp_seq=2 ttl=51 133 ms
64 bytes from 82.117.50.13: icmp_seq=3 ttl=51 133 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.980/133.980/133.980/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.980/133.980/133.980/0.000 ms

Nettstedets lastetid er 1051 milliseconds, dette er lengre enn 69% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 133 ms.

Server klargjøring
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.3.2-1ubuntu4.18
X-Backend-Server:82.117.50.82
Last-Modified:--
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-15
X-Orig-Cache-Control:must-revalidate,max-age=0,s-maxage=7200
Cache-Control:must-revalidate,max-age=0,
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:3950697686 3949043194
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Varnish-Host:vcache02
X-Age:4690
X-Device:pc
X-Amer:Them chickens jackin' my style
X-Cache:HIT