Iobit.com Gå til nettstedet >

Iobit er rangert som 5.789 i Norge. 'Speed Up Slow Computer, Keep PC and Internet Secure, Freeware Download - IObit.'

5.789Rang i Norge

5.115Verdens-rangering

Sider lest per måned7.008.120
Besøk per måned 2.920.050
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 14,42 Millioner *
Eksterne lenker15.219
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
2.065Bangladesh
2.987Sør-Afrika
3.026Venezuela
3.355Italia
3.380Brasil

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land10,70%9,40%
Bangladesh 2.0651,10%1,20%
Sør-Afrika 2.9871,40%1,20%
Venezuela 3.0260,90%0,70%
Italia 3.3553,10%2,40%
Brasil 3.3805,50%4,10%
Ungarn 3.5060,70%0,60%
Indonesia 3.5182,20%1,80%
Japan 3.5677,70%13,20%
Israel 3.5970,60%0,50%
Kalkun 3.8302,10%1,70%
Kasakhstan 3.8490,70%0,50%
USA 4.10322,40%21,50%
Danmark 4.2000,80%0,40%
Romania 4.3140,80%0,70%
Egypt 4.3170,60%0,50%
Taiwan 4.4190,80%0,90%
Russland 4.5144,90%7,40%
Mexico 4.5652,40%1,60%
Malaysia 4.6450,90%0,80%
Tsjekkia 4.8830,70%0,60%
Portugal 5.0030,70%0,50%
Saudi-Arabia 5.0060,80%0,50%
Canada 5.0592,10%2,10%
Argentina 5.1260,90%0,70%
Vietnam 5.9390,50%0,50%
Nigeria 6.2480,50%0,30%
Reino Unido 6.2952,90%2,50%
Sverige 6.4740,60%0,80%
Ukraina 6.5400,70%0,80%
Australia 6.8351,10%1,00%
Iran 7.0000,90%0,70%
Thailand 7.3830,90%0,70%
Nederland 8.6490,90%0,90%
Spania 10.7441,30%1,10%
Kina 11.1203,90%6,90%
India 11.6606,00%4,60%
Pakistan 12.2070,80%0,70%
Frankrike 13.3711,60%1,60%
Polen 20.7040,50%0,40%
Tyskland 24.6911,30%0,90%
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering4.298676
Besøkende Daglig75.756 -17,61%
Daglig Rangering for besøkende.3.754593
Daglige Sidevisninger126.634 -22,40%
Daglig Sidevisninger Rangering7.7921.276
Sidevisninger per bruker2,31 -5,71%

www.Iobit.com

Iobit har lenker til innhold som Iobit, Products, Iobit Malware Fighter Pro, Game Booster 3, Smart Defrag 2, Protected Folder, Store, Renew License, og Special Offer.

Besøkende Gjennomsnittlig blir 2,31 sider sett på av de estimerte 82.836 daglige besøkende. Spesielt populær i Tokyo, Chengdu, New York, Moscow og Philadelphia. Besøkende kommer fra landene Ungarn, Brasil, Italia, Venezuela, Sør-Afrika og Bangladesh.

InnholdDet har innhold om: "Speed Up Slow Computer, Keep PC and Internet Secure, Freeware," "IObit.Com Forums - Powered by vBulletin," "Game Booster 3.0 Free Download, Speed Up PC for Top Gaming Performance," og "Security 360, Free Anti-Malware, Free Trojan Remover - IObit."

Lenker

Lignende siderDet gikk live den 02-05-2005, hvilket betyr at det er mer enn 8 år og 7 måneder gammelt.

Server
Server Sted
Edgecast Networks Inc.
California
USA
37.300275, -93.339844

dns2.stabletransit.com, og dns1.stabletransit.com er nettstedets DNS-navneservere. Edgecast Networks Inc. California er hvor serveren ECD finnes. Dets IP-nummer er 72.21.92.20. Et ping sendt til serveren angir tiden 11.8 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for en hel side er 1819 milliseconds. Dette er raskere enn 65% av verdens nettsider.

PING gp1.adn.edgecastcdn.net (72.21.92.20) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=1 ttl=58 11.8 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=2 ttl=58 11.6 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=3 ttl=58 11.5 ms
--- gp1.adn.edgecastcdn.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms
Server klargjøring
Accept-Ranges:bytes
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Last-Modified:--
Server:ECD (dfw/27E6)
Vary:Accept-Encoding
X-Cache:HIT
Content-Length:23706