Iobit.com Gå til hjemmeside

Iobit er rangert som 5.789 i Norge. 'Speed Up Slow Computer, Keep PC and Internet Secure, Freeware Download - IObit.'

5.789Rang i Norge

5.115Verdens-rangering

Sider lest per måned7.008.120
Besøk per måned 973.581
Verdi per besøkendekr 0,97
Estimert verdikr 4,81 Millioner *
Eksterne lenker15.219
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
2.065Bangladesh
2.987Sør-Afrika
3.026Venezuela
3.355Italia
3.380Brasil

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • statistikker for ioc
    ioc.no
  •  Marintek Integrated Operations, Mayor in Trondheim Rita Ottervik, Programme, Presentations IO12
    ioconf.no
  • liten iodata.no skjermbilde
    iodata.no
  • www.iodineseeds.com - Active 24
    iodineseeds.com
  • www.iodixanol.com - Active 24
    iodixanol.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land10,70%9,40%
Bangladesh 2.0651,10%1,20%
Sør-Afrika 2.9871,40%1,20%
Venezuela 3.0260,90%0,70%
Italia 3.3553,10%2,40%
Brasil 3.3805,50%4,10%
Ungarn 3.5060,70%0,60%
Indonesia 3.5182,20%1,80%
Japan 3.5677,70%13,20%
Israel 3.5970,60%0,50%
Kalkun 3.8302,10%1,70%
Kasakhstan 3.8490,70%0,50%
USA 4.10322,40%21,50%
Danmark 4.2000,80%0,40%
Romania 4.3140,80%0,70%
Egypt 4.3170,60%0,50%
Taiwan 4.4190,80%0,90%
Russland 4.5144,90%7,40%
Mexico 4.5652,40%1,60%
Malaysia 4.6450,90%0,80%
Tsjekkia 4.8830,70%0,60%
Portugal 5.0030,70%0,50%
Saudi-Arabia 5.0060,80%0,50%
Canada 5.0592,10%2,10%
Argentina 5.1260,90%0,70%
Vietnam 5.9390,50%0,50%
Nigeria 6.2480,50%0,30%
Reino Unido 6.2952,90%2,50%
Sverige 6.4740,60%0,80%
Ukraina 6.5400,70%0,80%
Australia 6.8351,10%1,00%
Iran 7.0000,90%0,70%
Thailand 7.3830,90%0,70%
Nederland 8.6490,90%0,90%
Spania 10.7441,30%1,10%
Kina 11.1203,90%6,90%
India 11.6606,00%4,60%
Pakistan 12.2070,80%0,70%
Frankrike 13.3711,60%1,60%
Polen 20.7040,50%0,40%
Tyskland 24.6911,30%0,90%

Besøkende kommer fra landene Ungarn, Brasil, Italia, Venezuela, Sør-Afrika og Bangladesh.

Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering4.298676
Besøkende Daglig75.756 -17,61%
Daglig Rangering for besøkende.3.754593
Daglige Sidevisninger126.634 -22,40%
Daglig Sidevisninger Rangering7.7921.276
Sidevisninger per bruker2,31 -5,71%
Innhold

www.Iobit.com

Emner: Iobit, Iobit Malware Fighter Pro, og Protected Folder.

Ukjent: Det gikk live den 03-05-2005, hvilket betyr at det er mer enn 8 år og 11 måneder gammelt.

Gjennomsnittlig blir 2,31 sider sett på av de estimerte 82.836 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Edgecast Networks Inc.
California
USA
37.300275, -93.339844

dns2.stabletransit.com, og dns1.stabletransit.com er nettstedets DNS-navneservere. Edgecast Networks Inc. California er hvor serveren ECD finnes. Dets IP-nummer er 72.21.92.20.

IP: 72.21.92.20

Web Server: ECD

Encoding: utf-8

PING gp1.adn.edgecastcdn.net (72.21.92.20) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=1 ttl=58 11.8 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=2 ttl=58 11.6 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=3 ttl=58 11.5 ms
--- gp1.adn.edgecastcdn.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 11.8 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for en hel side er 1819 milliseconds. Dette er raskere enn 65% av verdens nettsider.

Server klargjøring
Accept-Ranges:bytes
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Last-Modified:--
Server:ECD (dfw/27E6)
Vary:Accept-Encoding
X-Cache:HIT
Content-Length:23706