Iobit.com Gå til hjemmeside

Iobit er rangert som 5.789 i Norge. 'Speed Up Slow Computer, Keep PC and Internet Secure, Freeware Download - IObit.'

5.789Rang i Norge

5.115Verdens-rangering

Sider lest per måned7.008.120
Besøk per måned 973.581
Verdi per besøkendekr 0,97
Estimert verdikr 4,81 Millioner *
Eksterne lenker15.219
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
2.065Bangladesh
2.987Sør-Afrika
3.026Venezuela
3.355Italia
3.380Brasil

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/04/2016

Liknande domäner
  • statistikker for ioc
    ioc.no
  •  Marintek Integrated Operations, Mayor in Trondheim Rita Ottervik, Programme, Presentations IO12
    ioconf.no
  • liten iodata.no skjermbilde
    iodata.no
  • www.iodineseeds.com - Active 24
    iodineseeds.com
  • www.iodixanol.com - Active 24
    iodixanol.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land10,70%9,40%
Bangladesh 2.0651,10%1,20%
Sør-Afrika 2.9871,40%1,20%
Venezuela 3.0260,90%0,70%
Italia 3.3553,10%2,40%
Brasil 3.3805,50%4,10%
Ungarn 3.5060,70%0,60%
Indonesia 3.5182,20%1,80%
Japan 3.5677,70%13,20%
Israel 3.5970,60%0,50%
Kalkun 3.8302,10%1,70%
Kasakhstan 3.8490,70%0,50%
USA 4.10322,40%21,50%
Danmark 4.2000,80%0,40%
Romania 4.3140,80%0,70%
Egypt 4.3170,60%0,50%
Taiwan 4.4190,80%0,90%
Russland 4.5144,90%7,40%
Mexico 4.5652,40%1,60%
Malaysia 4.6450,90%0,80%
Tsjekkia 4.8830,70%0,60%
Portugal 5.0030,70%0,50%
Saudi-Arabia 5.0060,80%0,50%
Canada 5.0592,10%2,10%
Argentina 5.1260,90%0,70%
Vietnam 5.9390,50%0,50%
Nigeria 6.2480,50%0,30%
Reino Unido 6.2952,90%2,50%
Sverige 6.4740,60%0,80%
Ukraina 6.5400,70%0,80%
Australia 6.8351,10%1,00%
Iran 7.0000,90%0,70%
Thailand 7.3830,90%0,70%
Nederland 8.6490,90%0,90%
Spania 10.7441,30%1,10%
Kina 11.1203,90%6,90%
India 11.6606,00%4,60%
Pakistan 12.2070,80%0,70%
Frankrike 13.3711,60%1,60%
Polen 20.7040,50%0,40%
Tyskland 24.6911,30%0,90%

Besøkende kommer fra landene Ungarn, Brasil, Italia, Venezuela, Sør-Afrika og Bangladesh.

Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering4.298676
Besøkende Daglig75.756 -17,61%
Daglig Rangering for besøkende.3.754593
Daglige Sidevisninger126.634 -22,40%
Daglig Sidevisninger Rangering7.7921.276
Sidevisninger per bruker2,31 -5,71%
Innhold

www.Iobit.com

Emner: Iobit, Iobit Malware Fighter Pro, og Protected Folder.

Ukjent: Det gikk live den 03-05-2005, hvilket betyr at det er mer enn 10 år og 11 måneder gammelt.

Gjennomsnittlig blir 2,31 sider sett på av de estimerte 82.836 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Edgecast Networks Inc.
California
USA
37.300275, -93.339844

dns2.stabletransit.com, og dns1.stabletransit.com er nettstedets DNS-navneservere. Edgecast Networks Inc. California er hvor serveren ECD finnes. Dets IP-nummer er 72.21.92.20.

IP: 72.21.92.20

Web Server: ECD

Encoding: utf-8

PING gp1.adn.edgecastcdn.net (72.21.92.20) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=1 ttl=58 11.8 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=2 ttl=58 11.6 ms
64 bytes from 72.21.92.20: icmp_req=3 ttl=58 11.5 ms
--- gp1.adn.edgecastcdn.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.530/11.678/11.806/0.143 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 11.8 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for en hel side er 1819 milliseconds. Dette er raskere enn 65% av verdens nettsider.

Server klargjøring
Accept-Ranges:bytes
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Last-Modified:--
Server:ECD (dfw/27E6)
Vary:Accept-Encoding
X-Cache:HIT
Content-Length:23706