Hotmail.com www.hotmail.com

Hotmail er rangert som 1.798 i Norge. 'Sign In.'

1.798Rang i Norge

3.262Verdens-rangering

Sider lest per måned7.335.279
Besøk per måned 7.191.450
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 35,51 Millioner *
Eksterne lenker236.118
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
358Syria
511Sudan
583Ecuador
707Chile
755Colombia

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land12,30%12,20%
Syria 3580,50%0,60%
Sudan 5110,70%0,70%
Ecuador 5830,50%0,50%
Chile 7071,50%1,50%
Colombia 7551,70%2,00%
Peru 7641,20%1,30%
Argentina 9382,30%2,30%
Mexico 1.0134,80%5,00%
Venezuela 1.1481,20%1,30%
De forente arabiske emirater 1.2840,70%0,70%
USA 1.31337,90%37,60%
Reino Unido 1.4865,80%5,70%
Kina 1.74818,10%17,80%
Saudi-Arabia 2.0541,00%1,00%
Thailand 2.4651,30%1,30%
Brasil 2.9253,10%3,20%
Canada 3.9641,50%1,50%
Pakistan 6.1410,70%0,70%
Kalkun 6.2770,70%0,70%
Spania 8.2910,90%0,90%
Frankrike 15.9060,70%0,70%
India 37.1410,90%0,80%
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering2.741123
Besøkende Daglig151.726 -10,74%
Daglig Rangering for besøkende.1.735113
Daglige Sidevisninger112.230 -10,18%
Daglig Sidevisninger Rangering8.838296
Sidevisninger per bruker1,020%

www.Hotmail.com

Besøkende Hovedparten av besøkende er fra Peru, Colombia, Chile, Ecuador, Sudan og Syria. 165.906 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 1,02 sider hver. Populær i New York, Jiangyin, Beijing, Wuxi og Los Angeles.

InnholdDet finnes innhold med tittel: "Hotmail," "Smart Network Data Services," "Windows Live - ????Windows Live – Terms of Use," og "Windows Live - ????Windows Live – Terms of Use." Det er oppført i kategorien 'كمبيوتر و إنترنت/خدمات البريد.'

Lenker

Lignende siderDomenet er 17 år og 9 måneder gammelt.

Server
Server Sted
Ms Hotmail
Washington
Redmond
USA
47.6742, -122.1206

Serveren er raskere enn 65% av målte nettsteder, altså 1821 milliseconds. Et ping sendt til serveren gir tiden 30.1 ms.

Dets IP-nummer er 64.4.2.113. Det hostes av Ms Hotmail (Washington, Redmond,) og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Det har 5 navneservere, inkludert ns3.msft.net, ns4.msft.net, og ns5.msft.net.

PING dispatch.kahuna.glbdns.microsoft.com (65.55.175.71) 56(84) bytes of data.
64 bytes from origin.bl141w.blu141.mail.live.com (65.55.175.71): icmp_seq=1 ttl=243 30.1 ms
64 bytes from origin.bl141w.blu141.mail.live.com (65.55.175.71): icmp_seq=2 ttl=243 30.4 ms
64 bytes from origin.bl141w.blu141.mail.live.com (65.55.175.71): icmp_seq=3 ttl=243 30.4 ms
--- dispatch.kahuna.glbdns.microsoft.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 30.124/30.331/30.448/0.146 ms
rtt min/avg/max/mdev = 30.124/30.331/30.448/0.146 ms
Server klargjøring
Cache-Control:max-age=0
Content-Length:10854
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
P3P:--
X-XSS-Protection:0
X-Content-Type-Options:nosniff
Set-Cookie:--
X-Frame-Options:deny
PPServer:PPV:30 H:BAYIDSLGN1K27 V:0
Date:--
Connection:close