Hordaland.no

Hordaland er rangert som 49 i Norge. 'Forsida - Hordaland fylkeskommune.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 772.036
Verdi per besøkendekr 4,01
Estimert verdikr 3,81 Millioner *
Eksterne lenker46
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • hordasped.no HOVEDSIDE, TRANSPORT, FLYTTING

    hordasped.no

  •  Verdens største drueleksikon, Vintermometeret, konkurranser, Apéritif mener

    horeca.no

  • liten horecanett.no skjermbilde

    horecanett.no

  • Hornet Borettslag | Velkommen til å bli kjent med Hornet borettslag

    hornet-brl.no

  • Knivstig | Knivmakare / Slöjdare / Horngravör

    hornknivar.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Hordaland.no

Emner: Gå Til Innhold, Hfk Intranett, Tekstversjon, Nettstadkart, Abonner/rss, og Forsida.

Kategori: 'Hordaland/Myndigheter'

Ukjent: Domenet er 17 år og 4 måneder gammelt.

De estimerte 27.378 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Hordaland Fylke Public Services 2
Bergen
Norge
60.39, 5.32

Det har 3 DNS-oppføringer, altså z.nic.no, x.nic.no, og y.nic.no. Det hostes av Hordaland Fylke Public Services 2 Bergen, og bruker Microsoft-IIS/6 nettserver. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 109.70.81.130

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 2268 milliseconds, dette er lengre enn 63% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
X-AspNet-Version:2.0.50727
Set-Cookie:--
Cache-Control:private
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:43791