Google.lt www.google.lt

Google er rangert som 823 i Norge. 'Google.'

823Rang i Norge

1.405Verdens-rangering

Sider lest per måned68.427.545
Besøk per måned 7.947.450
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 39,25 Millioner *
Eksterne lenker9.120
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
1Litauen
502Danmark
529Sverige
823Norge
2.175Reino Unido

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,40%1,10%
Litauen 186,80%93,60%
Danmark 5021,00%1,00%
Sverige 5291,70%1,40%
Norge 8231,10%0,40%
Reino Unido 2.1752,60%0,90%
Nederland 3.7100,50%0,50%
Russland 11.4430,90%0,20%
Tyskland 14.4090,60%0,30%
Kina 25.2750,60%0,40%
USA 35.3860,80%0,30%
ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Grimstad190.60%0.10%1.80
Stavanger1170.30%0.20%5.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering1.18166
Besøkende Daglig177.620 -4,13%
Daglig Rangering for besøkende.1.4863
Daglige Sidevisninger1.047.279 -28,08%
Daglig Sidevisninger Rangering828185
Sidevisninger per bruker8,16 -24,93%

www.Google.lt

Vi starter med at det er lenker merket Sužinokite Daugiau, Paieška, Vaizdai, Gmail, Dokumentai, Kalendorius, Tinklaraščiai, Daugiau, og Registruotis.

InnholdDets bransje er oppført som 'Paieška Internete/Paieškos sistemos.' Det finnes innhold med tittel: "Google," "Google Oversetter," "Google“ vert?jas," og "Google Maps."

Besøkende De estimerte 194.220 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 8,16 sider hver. Det er mest populært i landene Nederland, Reino Unido, Norge, Sverige, Danmark og Litauen. Det er mest populært i Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Siauliai og Panevezys.

LenkerServer
Server Sted
Google Inc.
California
USA
37.300275, -93.339844

Nettstedets lastetid er 811 milliseconds, dette er lengre enn 79% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 31.6 ms.

Det finnes 4 DNS-oppføringer, som for eksempel ns4.google.com, ns2.google.com, og ns1.google.com. Det hostes av Google Inc. California, og bruker gws nettserver. Dets IP-nummer er 74.125.227.63.

PING www. (74.125.225.223) 56(84) bytes of data.
64 bytes from den03s06-in-f31.1e100.net (74.125.225.223): icmp_seq=1 ttl=52 31.6 ms
64 bytes from den03s06-in-f31.1e100.net (74.125.225.223): icmp_seq=2 ttl=52 31.5 ms
64 bytes from den03s06-in-f31.1e100.net (74.125.225.223): icmp_seq=3 ttl=52 31.5 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.550/31.577/31.602/0.206 ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.550/31.577/31.602/0.206 ms
Server klargjøring
Date:--
Expires:--
Cache-Control:private, max-age=0
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Server:gws
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Transfer-Encoding:chunked