Garnstudio.no www.garnstudio.no

Garnstudio er rangert som 794 i Norge. 'Garnstudio ~ DROPS Design.'

794Rang i Norge

35.569Verdens-rangering

Sider lest per måned13.510.476
Besøk per måned 406.909
Verdi per besøkendekr 2,38
Estimert verdikr 2,01 Millioner *
Eksterne lenker6.659
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
794Norge
1.266Danmark
3.842Nederland
4.234Sverige
6.196Frankrike

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • garo-shop.no GARO AS, elektronikk, komponenter
    garo-shop.no
  •  Bilder fra våre lokaler, Salgsrepresentanter, Dokumenter, Bruksanvisninger
    garo.no
  • liten garpestad.no skjermbilde
    garpestad.no
  • GarasjeporterGarasjeporter
    garport.no
  • garrard
    garrard.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land11,00%15,70%
Norge 79412,30%12,30%
Danmark 1.2665,80%13,00%
Nederland 3.8427,00%7,50%
Sverige 4.2344,10%3,20%
Frankrike 6.19611,30%13,60%
Italia 7.8643,90%6,30%
Tyskland 10.20610,50%6,80%
Iran 10.7721,80%2,40%
Polen 13.4473,20%1,80%
USA 20.86418,30%9,70%
Canada 22.4332,50%0,90%
Russland 24.9624,20%3,90%
Reino Unido 31.7162,60%1,60%
Spania 33.2901,60%1,30%

Det er mest populært i landene Italia, Frankrike, Sverige, Nederland, Danmark og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Oslo9064.20%2.70%6.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering29.890 -11.350
Besøkende Daglig8.603+26%
Daglig Rangering for besøkende.38.780 -13.111
Daglige Sidevisninger53.564+44%
Daglig Sidevisninger Rangering18.956 -10.101
Sidevisninger per bruker8,60+14%
Innhold

www.Garnstudio.no

Emner: Norge, Sverige, Danmark, Suomi, France, og Usa / Canada.

Kategori: 'Industrial Yarns and Sewing Threads/Chenille'

Ukjent: Det gikk live den 17-10-1998, hvilket betyr at det er mer enn 15 år og 6 måneder gammelt.

De estimerte 9.407 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 8,60 sider hver.

Server
Server Sted
Active 24 Asa. Region Norway
Oslo
Norge
59.92, 10.75

dns11.activeisp.com, dns10.activeisp.com, og dns12.activeisp.com er nettstedets DNS-navneservere. Det hostes av Active 24 Asa. Region Norway Oslo, og bruker Apache nettserver. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.2.17.

IP: 213.188.129.21

Drevet av: PHP/5.2.17

Web Server: Apache

Encoding: iso-8859-1

PING fwd1.active24.com (213.188.129.21) 56(84) bytes of data.
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=1 ttl=49 137 ms
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=2 ttl=49 137 ms
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=3 ttl=49 137 ms
--- fwd1.active24.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.385/137.479/137.552/0.310 ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.385/137.479/137.552/0.310 ms

Nettstedets lastetid er 1549 milliseconds, dette er lengre enn 44% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 137 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.2.17
Vary:User-Agent,Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html