Frogn.no

Frogn er rangert som 50 i Norge. 'Velkommen til Frogn - Frogn kommune.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker59
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for frognbensin

    frognbensin.no

  • Ny WEB via Datalink Elverum

    frogner.no

  • liten frognerakupunktur.no skjermbilde

    frognerakupunktur.no

  • Frogner Antikvariat

    frognerantikvariat.no

  • Frogner Atletklubb -

    frogneratletklubb.blogg.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Besøkende kommer fra landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Frogn.no

Emner: Gå Til Innhold, Hopp Til Innhold, Hopp Til Søk, Frogn Kommune, Skriv Ut, og Nettstedskart.

Kategori: 'Akershus/Myndigheter'

Gjennomsnittlig blir 4,15 sider sett på av de estimerte 27.144 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Customer Nets
Dilling
Norge
59.4, 10.7

Det hostes av Customer Nets Dilling, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Frogn.no's server IP-adresse er 195.1.20.69. Dets 3 navneservere er y.nic.no, z.nic.no, og x.nic.no.

IP: 195.1.20.69

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

Gjennomsnittlig lastetid er 1112 milliseconds, hvilket er raskere enn 64% av verdens nettsteder.

Server klargjøring
Connection:Keep-Alive
Expires:--
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.0
Cache-Control:private
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:4.0.30319
Transfer-Encoding:chunked