Free-tv-video-online.me Gå til nettstedet >>

Free-tv-video-online er rangert som 270 i Norge. 'Project Free TV - Watch all your favorite tv shows and movies online free.'

270Rang i Norge

1.104Verdens-rangering

Sider lest per måned84.686.553
Besøk per måned 10.612.350
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 52,41 Millioner *
Eksterne lenker2.102
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
173Canada
197Israel
243Danmark
260Irland
270Norge

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land8,70%7,80%
Canada 17310,40%10,10%
Israel 1971,50%1,50%
Danmark 2431,50%1,30%
Irland 2601,30%1,20%
Norge 2701,50%2,10%
Reino Unido 3189,10%8,70%
Belgia 3841,50%1,50%
USA 45437,40%37,60%
Australia 4672,40%2,30%
Nigeria 5151,10%0,80%
Mexico 6352,50%4,40%
Portugal 6690,90%0,50%
Sør-Afrika 6960,90%0,80%
Malaysia 7100,90%0,90%
Sverige 7320,90%1,10%
Filippinene 8280,70%0,50%
Hellas 9460,70%0,80%
Nederland 1.1071,10%1,00%
Thailand 1.2420,80%0,90%
Frankrike 1.3102,70%3,30%
Sør-Korea 1.4451,10%1,40%
Tyskland 1.7812,80%2,70%
Polen 2.2480,80%0,70%
Spania 2.3861,00%1,00%
Pakistan 2.9670,50%0,30%
Japan 3.3771,90%2,10%
Brasil 3.5531,00%0,80%
India 5.1922,50%1,90%
ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Volda110.50%1.00%16.00
Asker190.50%0.60%10.00
Trondheim2620.10%0.10%7.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering928 -189
Besøkende Daglig218.708+10,7%
Daglig Rangering for besøkende.1.159 -212
Daglige Sidevisninger1.236.330+7,5%
Daglig Sidevisninger Rangering701 -125
Sidevisninger per bruker7,83 -2,85%

www.Free-tv-video-online.me

Vi starter med at det er lenker merket Movies, Tv-shows, Dmca, Battleship, The Big Bang Theory, Bad Ass, How I Met Your Mother, Jesus Henry Christ, og Dexter.

InnholdDet finnes innhold med tittel: "Project Free TV - Watch all your favorite tv shows and movies," "Watch all movies online for FREE," "Project Free TV - Movies - 2010," og "Project Free TV - Download TV Shows & Movies for Free."

Besøkende 239.148 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 7,83 sider hver. Hovedparten av besøkende er fra Reino Unido, Norge, Irland, Danmark, Israel og Canada. Populær i New York, Los Angeles, London, Toronto og Tokyo.

Server
Server Sted
Virtual Private Servers For Customers
Prague
Tsjekkia
50.08, 14.47

Det hostes av Virtual Private Servers For Customers Prague, og bruker nginx/0 nettserver. Dets 6 DNS-oppføringer inkluderer ns11.dnsmadeeasy.com, ns15.dnsmadeeasy.com, og ns10.dnsmadeeasy.com. Dets IP-nummer er 89.187.142.52. Serveren har lavere hastighet enn 63% av målte nettsteder, altså 1124 milliseconds. 153 ms er tiden gitt ved en pingtest.

PING (89.187.142.52) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 89.187.142.52.coolhousing.net (89.187.142.52): icmp_seq=1 ttl=54 153 ms
64 bytes from 89.187.142.52.coolhousing.net (89.187.142.52): icmp_seq=2 ttl=54 125 ms
64 bytes from 89.187.142.52.coolhousing.net (89.187.142.52): icmp_seq=3 ttl=54 126 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 125.308/135.208/153.988/13.289 ms
rtt min/avg/max/mdev = 125.308/135.208/153.988/13.289 ms
Server klargjøring
Server:nginx/0.8.54
Content-Type:text/html
Last-Modified:--
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Connection:keep-alive