Elkjop.no Gå til hjemmeside

Elkjop er rangert som 66 i Norge. 'Kjente merker til lave priser. Kjøp online & hent i butikken samme dag! - Elkjøp.'

66Rang i Norge

20.195Verdens-rangering

Sider lest per måned7.302.960
Besøk per måned 920.784
Verdi per besøkendekr 1,88
Estimert verdikr 4,55 Millioner *
Eksterne lenker1.119
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
66Norge
10.244Sverige

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • statistikker for elkjopbusiness
    elkjopbusiness.no
  •  Vil du klage?, Spørsmål og svar, Lover og regler, Lover og forskrifter
    elklage.no
  • liten elklagenemda.no skjermbilde
    elklagenemda.no
  • Elklagenemnda
    elklagenemnda.no
  • Elkom Åkra Elektriske
    elkom.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,10%1,20%
Norge 6695,30%97,70%
Sverige 10.2441,60%1,10%

Besøkende kommer fra landene Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Ballangen96.40%8.20%6.00
Kvinesdal112.30%2.80%6.00
Hamar442.80%2.20%4.00
Oslo7228.50%29.80%4.70
Fredrikstad882.00%0.70%1.70
Drammen1022.50%1.40%2.50
Sarpsborg1084.40%1.40%1.40
Trondheim1494.00%5.20%6.00
Bergen4422.10%1.20%2.70
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering16.971 -4.818
Besøkende Daglig17.120+20%
Daglig Rangering for besøkende.18.602 -5.397
Daglige Sidevisninger58.666+20%
Daglig Sidevisninger Rangering17.267 -4.898
Sidevisninger per bruker4,70 -0,21%
Innhold

www.Elkjop.no

Emner: Lukk, Søk, Registrer Deg Som Ny Kunde, Min Side, og Logg Ut.

Kategori: 'Handel/Elektriske artikler'

Gjennomsnittlig blir 4,70 sider sett på av de estimerte 18.720 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Elkjop Nordic As
Norge
63.743631, 13.183594

Dets 3 navneservere er ns1.ext.elkjop.com, ns.elkjop.net, og ns.elkjop.no. Det hostes av Elkjop Nordic As, og bruker Apache/2 nettserver. Dets IP-nummer er 217.28.192.35.

IP: 217.28.192.35

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (217.28.192.35) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 217.28.192.35: icmp_seq=1 ttl=243 123 ms
64 bytes from 217.28.192.35: icmp_seq=2 ttl=243 123 ms
64 bytes from 217.28.192.35: icmp_seq=3 ttl=243 123 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 123.981/123.981/123.981/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 123.981/123.981/123.981/0.000 ms

123 ms er tiden gitt ved en pingtest, og dets gjennomsnittlige lastetid for en hel side er 1413 milliseconds. Dette er lengre enn 50% av målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2
Content-Length:274029
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache,no-store,must-revalidate
Pragma:no-cache
Expires:--
Vary:Accept-Encoding
X-WA:WA01
Accept-Ranges:bytes
Content-Type:text/html;charset=utf-8
Set-Cookie:--