Egersund.no

Egersund er rangert som 50 i Norge. 'Startsiden - Eigersund kommune.'

50Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker50
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • egersund.org om oss, Handel, Visefestival

    egersund.org

  •  Havbruk

    egersundgroup.no

  • liten egersundhavn.com skjermbilde

    egersundhavn.com

  • EME

    egersundmarine.no

  • Egersund Musikkorps - Nyheter

    egersundmusikkorps.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Egersund.no

Emner: Hopp Til Hovedinnholdet På Siden, Hopp Til Kontaktinformasjon, Eigersund, Startsiden, og Organisasjon.

Kategori: 'Eigersund/Myndigheter'

De estimerte 27.378 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

Server
Server Sted
Domeneshop As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.13. Det har 3 DNS-oppføringer, altså z.nic.no, x.nic.no, og y.nic.no. Det hostes av Domeneshop As Oslo, og bruker Apache/2 nettserver.

IP: 194.63.248.47

Drevet av: PHP/5.3.13

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (194.63.248.47) 56(84) bytes of data.
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_req=1 ttl=50 136 ms
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_req=2 ttl=50 136 ms
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_req=3 ttl=50 136 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.245/136.404/136.657/0.463 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.245/136.404/136.657/0.463 ms

Nettstedets lastetid er 2461 milliseconds, dette er kortere enn 62% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 2461 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Fedora)
X-Powered-By:PHP/5.3.13
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Last-Modified:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Content-Type:text/html; charset=utf-8