Dinepenger.no

Dinepenger er rangert som 82 i Norge. 'Forsiden - DinePenger.no.'

82Rang i Norge

22.289Verdens-rangering

Sider lest per måned3.065.722
Besøk per måned 793.078
Verdi per besøkendekr 5,51
Estimert verdikr 3,92 Millioner *
Eksterne lenker546
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • dinereiser.no Om oss, Bedriftsavtale, Nyttig informasjon

    dinereiser.no

  •  Organisasjonskonsulentene DA

    dinerettigheter.net

  • liten dinernaeringsfysiolog.no skjermbilde

    dinernaeringsfysiolog.no

  • HostMonster

    dinero.no

  • Din ERP AS

    dinerp.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,30%0,90%
Norge 82 96,60%96,80%
Island 623 0,60%1,30%
Sverige 13.775 1,50%1,00%

Sverige, Island og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Bryne241.80%1.90%1.60
Jessheim405.60%5.50%1.50
Hamar582.90%2.50%1.30
Farstad652.60%2.60%1.60
Oslo6834.00%39.70%1.80
Volda732.00%1.30%1.00
Alta751.60%1.40%1.40
Stavanger804.90%4.80%1.50
Sandnes911.60%1.20%1.20
Lillehammer1401.70%1.60%1.40
Trondheim1794.20%3.90%1.40
Sarpsborg2351.60%1.30%1.20
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering18.730 -20.389
Besøkende Daglig22.256+88%
Daglig Rangering for besøkende.14.234 -14.964
Daglige Sidevisninger23.706+102%
Daglig Sidevisninger Rangering43.753 -49.838
Sidevisninger per bruker1,47+7%
Innhold

www.Dinepenger.no

Emner: Vg Nett, Annonseinfo, Logg Ut, Dine Penger, og Carsten Henrik Pihl.

Kategori: 'Nyheter/Økonomi'

Nettstedet har omtrent 24.336 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 1,47 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Vg Multimedia As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Det hostes av Vg Multimedia As Oslo, og bruker Apache/2 nettserver. Dets 3 navneservere er ns2.hyp.net, ns3.hyp.net, og ns1.hyp.net. Dets IP-nummer er 195.88.55.92.

IP: 195.88.55.92

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING (195.88.55.92) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 195.88.55.92: icmp_req=1 ttl=238 137 ms
64 bytes from 195.88.55.92: icmp_req=2 ttl=238 137 ms
64 bytes from 195.88.55.92: icmp_req=3 ttl=242 136 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.675/137.359/137.737/0.484 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.675/137.359/137.737/0.484 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 137 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for sider er 3550 milliseconds.

Server klargjøring
Server:Apache/2.2.15 (CentOS)
X-VG-WebServer:dinepengerweb02
Cache-Control:must-revalidate
X-SP-Article:subscription not required
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Age:124
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT:3
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
X-VG-WebCache:m323-varnish-01
X-Age:124