Digi.no

Digi er rangert som 99 i Norge. 'digi.no.'

99Rang i Norge

30.664Verdens-rangering

Sider lest per måned3.103.758
Besøk per måned 603.657
Verdi per besøkendekr 2,91
Estimert verdikr 2,98 Millioner *
Eksterne lenker2.384
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • digin.no Tilbake til forsiden, Digin har fått Arena-prosjekt, Bouvet Innsikt - Kurs i Sharepoint

    digin.no

  •  Sykdomslære, Læringsprogram, E-læring, IKT undervisning

    digitalehelsefag.no

  • liten digitus.no skjermbilde

    digitus.no

  • Dignus Medical

    dignusmedical.no

  • Di Gruppen

    digruppen.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,40%1,50%
Norge 99 94,40%94,60%
Brasil 22.195 3,20%3,90%

Det er mest populært i landene Brasil og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Holter233.30%2.70%1.70
Stabekk252.80%4.40%3.00
Volda305.60%6.90%2.60
Fredrikstad375.50%3.90%1.50
Sandnes483.30%2.10%1.30
Jessheim534.40%6.80%3.20
Bremnes552.40%1.60%1.40
Horten622.70%1.50%1.20
Eidsvoll642.90%2.50%1.80
Haugesund802.30%2.00%1.80
Oslo10731.50%38.40%2.50
Trondheim1565.50%7.60%2.90
Bergen3913.50%2.80%1.70
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering25.7683.390
Besøkende Daglig14.124 -19,19%
Daglig Rangering for besøkende.22.6193.161
Daglige Sidevisninger22.506 -16,72%
Daglig Sidevisninger Rangering46.2936.076
Sidevisninger per bruker2,20+3%
Innhold

www.Digi.no

Emner: Bedrifts-it, Telekom, Utvikling, Karriere, Økonomi, og Samfunn.

Kategori: 'Nyheter/Tele og data'

De estimerte 15.444 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,20 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Aller Internett As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Dets 3 navneservere er ns2.allerinternett.no, ns3.allerinternett.no, og ns1.allerinternett.no. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.2-1ubuntu4.18. Det hostes av Aller Internett As Oslo, og bruker Apache nettserver.

IP: 82.117.50.12

Drevet av: PHP/5.3.2-1ubuntu4.18

Web Server: Apache

Encoding: iso-8859-15

PING (82.117.50.12) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 82.117.50.12: icmp_seq=1 ttl=51 177 ms
64 bytes from 82.117.50.12: icmp_seq=2 ttl=51 134 ms
64 bytes from 82.117.50.12: icmp_seq=3 ttl=51 135 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.979/149.643/177.973/20.041 ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.979/149.643/177.973/20.041 ms

Nettstedets lastetid er 931 milliseconds, dette er lengre enn 75% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 177 ms.

Server klargjøring
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.3.2-1ubuntu4.18
X-Backend-Server:82.117.50.82
Last-Modified:--
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-15
X-Orig-Cache-Control:must-revalidate,max-age=0,s-maxage=7200
Cache-Control:must-revalidate,max-age=0,
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:3950866212 3949569493
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Varnish-Host:vcache02
X-Age:3618
X-Device:pc
X-Amer:Them chickens jackin' my style
X-Cache:HIT