Auction.no

Auction er rangert som 16.271 i Norge. 'Scandinavian Auction Systems.'

16.271Rang i Norge

10.955.521Verdens-rangering

Sider lest per måned2.174
Besøk per måned 2.174
Verdi per besøkendekr 2,92
Estimert verdikr 15.761,41 *
Eksterne lenker61
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • auctiva.com auction management, auction tool, auction software

    auctiva.com

  • om auctor.no - auctor

    auctor.no

  • liten auctus.no skjermbilde

    auctus.no

  • www.aud.no

    aud.no

  • Aud Design

    auddesign.no

Besøkende

Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering9.206.3204.528.324
Besøkende Daglig21 -56,45%
Daglig Rangering for besøkende.7.950.0663.540.792
Daglige Sidevisninger0 -73,27%
Daglig Sidevisninger Rangering11.553.6675.865.708
Sidevisninger per bruker1,00 -39,02%
Innhold

www.Auction.no

Emner: English Version, - Mynter, - Sedler, - Frimerker, og - Postkort.

Kategori: 'Handel/Auksjoner'

23 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 1 side hver.

LenkerServer
Server Sted
Auc-front
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Auc-front Oslo er hvor serveren Apache/2 finnes. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.5. Dets 2 navneservere er ns01.sth.basefarm.net, og ns1.osl.basefarm.net.

IP: 195.225.30.244

Drevet av: PHP/5.3.5

Web Server: Apache/2

Encoding: iso-8859-1

Serveren er raskere enn 86% av målte nettsteder, altså 851 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.17
X-Powered-By:PHP/5.3.5
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1