DATO |
TURNERING |
KAT. |
STED |
ARR. |
2-10.januar |
Lakeside World Professional |
WDF |
Frimley Green |
|
16-17.januar |
Elitecupen |
H2 – D2 |
Arendal |
Arendal DC |
23-24.januar |
Børselv Open |
H3 – D3 |
Børselv |
Missing Blink |
23-24.januar |
Kretshelg / Supercupkval. 1 |
|
|
Kretser |
23-24.januar |
German Gold Cup |
WDF |
Bremen |
|
30-31.januar |
Norgescup 1 |
H2 – D2 |
Moss |
Oslo/Ø. Krets |
30-31.januar |
England Classic |
WDF |
England |
|
6-7.februar |
Kretsledermøte |
|
Raufoss |
|
4-7.februar |
Dutch Open |
WDF |
Veldhoven |
|
12-14.februar |
Juniortreff 1 |
J2 |
Kristiansand |
Willhelm Tell |
20-21.februar |
NM Veteran |
|
Kongsberg |
Golden Lion |
20-21.februar |
Scottish Open |
WDF |
Renfrew |
|
27-28.februar |
Kretshelg |
|
|
Kretser |
27-28.februar |
Finnish Open |
WDF |
Helsinki |
|
6-7.mars |
Norgescup 2 |
H2 – D2 |
Kristiansand |
Willhelm Tell |
13-14.mars |
Isle of Man Open |
WDF |
Isle of Man |
|
20-21.mars |
NM Lag / Single |
H1 – D1 |
Moss |
NDF |
27-28.mars |
|
|
|
|
1-5.april |
Påske |
|
|
|
3-4.april |
Antwerpen Open |
WDF |
Antwerpen |
|
10-11.april |
Norgesseriekval. 2 |
|
|
Kretser |
17.april |
Forbundstinget |
|
|
|
16-18.april |
Juniortreffen Dønski (nr. 2) |
J2 |
Sandvika |
Oslo/Ø. Krets |
17-18.april |
German Open |
WDF |
Bochum |
|
24-25.april |
Norgescup 3 |
H2 – D2 |
Tromsø |
Kelly’s Helter |
1-2.mai |
Norsk Winmau / Norsk Cricket / NM Kretslag |
H2 – D2 / H3 – D3 |
Lillehammer |
Lillehammer |
8-9.mai |
Hungarian Open |
WDF |
Ungarn |
|
15-16.mai |
Molde Open |
H3 – D3 |
Molde |
Molde DK |
15-16.mai |
Wales Open |
WDF |
Prestatyn |
|
15-16.mai |
Dortmund Open |
WDF |
Dortmund |
|
19-23.mai |
Nordic Cup |
|
Danmark |
|
29-30.mai |
Årdal Open |
|
Årdal |
Årdal DK |
5-6.juni |
Norgesseriefinalen |
|
Porsgrunn |
X’n |
5-6.juni |
Swiss Open |
WDF |
Lausen |
|
11-13.juni |
Juniortreff 3 |
J2 |
Kristiansand |
Willhelm Tell |
12-13.juni |
Arctic Light Cup |
H3 – D3 |
Tromsø |
DK-135 |
12-13.juni |
BDO International Open |
WDF |
Brean Sands |
|
19-20.juni |
Sommercupen |
|
Arendal |
Arendal DC |
19-20.juni |
Badeland Open |
|
Raufoss |
Saga DK |
26-27.juni |
England Open |
WDF |
Selsey |
|
3-4.juli |
Welsh Classic |
WDF |
Wales |
|
Juli |
Europe Cup Youth |
|
|
|
18.juli |
England Masters |
WDF |
Stockport |
|
24.juli |
BDO British Classic |
WDF |
Kettering |
|
24-25.juli |
Skjærgårdscup |
H3 – D3 |
Smøla |
Smøla DK |
7-8.august |
Tromsø Open |
H3 – D3 |
Tromsø |
Kelly’s Helter |
7-8.august |
Belgium Open |
WDF |
Ranst |
|
14-15.august |
Lillehammer Open |
H3 – D3 |
Lillehammer |
Lillehammer |
14-15.august |
Swedish Open |
WDF |
Sverige |
|
21-22.august |
Didam Open |
WDF |
Nederland |
|
21-22.august |
Kretshelg |
|
|
|
28-29.august |
Hadeland Open |
H3 – D3 |
Grua |
Bel Air DC |
28-29.august |
Denmark Open |
WDF |
København |
|
3-5.september |
NM
Junior |
J1 |
Alta |
Altafjord |
11-12.september |
NM Par / Parmix / Trippelmix / Rica Open |
H3 – D3 |
Tønsberg |
NDF |
18-19.september |
Agder Open |
H3 – D3 |
Grimstad |
Agder Krets |
17-19.september |
BDO British Open |
WDF |
Bridlington |
|
25-26.september |
England Classic |
WDF |
Selsey |
|
25-26.september |
Norgescup 4 |
H2 – D2 |
Ålgård |
Ålgård DC |
2-3.oktober |
Norgesserien 2010/2011 kval.1 |
|
|
Kretser |
2-3.oktober |
French Open |
WDF |
Gerardmer |
|
9-10.oktober |
Supercupfinalen |
H2 – D2 |
Kongsberg |
Golden Lion |
16-17.oktober |
Strængspretten Open |
H3 – D3 |
Målselv |
Strængspretten |
13-17.oktober |
WDF Europe Cup |
WDF |
Antalya, Tyrkia |
|
23-24.oktober |
Norgescup 5 |
H2 – D2 |
Bergen |
Kong Oscar |
28.oktober |
World Professional Playoffs |
|
Hull |
|
29-31.oktober |
Winmau World Masters |
WDF |
Hull |
|
30-31.oktober |
Kretshelg |
|
|
Kretser |
6-7.november |
Ken Rune Jørgensens Minneturnering |
H3 – D3 |
Skogn |
Skogn |
6-7.november |
Czech Open |
WDF |
Praha |
|
6-7.november |
Northern Ireland Open |
WDF |
Newcastle, NI |
|
13-14.november |
Kongsberg Open |
|
Kongsberg |
Golden Lion |
13-14.november |
Latvia Open |
WDF |
Riga |
|
13-14.november |
Flanders Open |
WDF |
Ghent |
|
20-21.november |
Norgescup 6 |
H2 – D2 |
Kristiansund |
Møre & R. Kr. |
19-21.november |
England Darts Festival |
WDF |
England |
|
26-28.november |
Juniortreff Nord (nr. 4) |
J2 |
Alta |
Altafjord |
27-28.november |
Centre Parks Masters |
WDF |
Houthalen, Bel. |
|
4-5.desember |
Norsk Pentathlon / Landslagssamling |
H4 – D4 / H3 – D3 |
Grimstad |
Grimstad DC |
11-12.desember |
Zuiderduin Masters |
WDF |
Egmond aan Zee, Nederland |
|
Desember |
Estonia Open |
WDF |
Tallinn |
|
TBA |
Ålgård Open |
H3 – D3 |
Ålgård |
Ålgård DC |