(ferskaste resultat ligg øverst)
|
Ettermiddag:
|
Opprop | Innmarsj | Start | Øving | Kjønn | Type |
14.50 | 15.15 | 15.50 | Slegge | Kvinner | Finale |
14.50 | 15.30 | 15.50 | 100 m | Menn | Semi-f |
14.30 | 14.50 | 15.50 | Stav | Kvinner | Finale |
15.20 | 15.55 | 16.20 | Tresteg | Kvinner | Finale |
15.20 | 16.00 | 16.20 | 10.000 m kappgang | Menn | |
16.30 | 17.00 | 17.30 | 110 m hekk | Menn | Finale |
16.30 | 17.00 | 17.30 | Kule | Kvinner | Finale |
16.45 | 17.25 | 17.45 | 10.000 m | Kvinner | Finale |
16.45 | 17.15 | 17.45 | Diskos | Menn | Finale |
17.15 | 17.50 | 18.30 | Høgde | Menn | Finale |
17.30 | 18.10 | 18.30 | 100 m | Menn | Finale |
17.35 | 18.15 | 18.35 | 100 m | Kvinner | Finale |
17.50 | 18.30 | 18.50 | 5000 m | Menn | Finale |
18.20 | 18.55 | 19.20 | 1000 m staf. | Menn | Forsøk |
Høgde Menn | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Bjørn Olsson | IK Tjalve | 2,21 |
2 | Steinar Grini | Spydeberg IL | 2,19 |
3 | Jon S. Utgårdsløkken | IL Norna-Salhus | 2,14 |
4 | Arjan Bos | IK Tjalve | 2,08 |
5 | Kenneth Hoffman | Trondheim Friidrett | 2,08 |
6 | Anders Falkum | IK Tjalve | 2,05 |
6 | Vegard Andre Hansen | SK Vidar | 2,05 |
8 | Viggo Steen | Tromsø FIK | 2,05 |
9 | Jan Olav Husbyn | Stjørdal FIK | 2,05 |
10 | Bård Inge Bø | IL Fri | 2,00 |
Andreas A. Viken | Fredrikstad IF | 1,95 |
Diskos Menn | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Einar M. Tveitå | IL i BUL | 61,09 |
2 | Svein Inge Valvik | IK Tjalve | 60,62 |
3 | Olav Jenssen | Urædd Friidrett | 59,74 |
4 | Thomas Rosvold | IK Tjalve | 57,90 |
5 | Eivind Smørgrav | Ringerike FIK | 56,71 |
6 | Gjøran Sørli | Egersund IK | 55,75 |
7 | Gaute Myklebust | Hinna Friidrett | 53,44 |
8 | Morten Bredholt | Rakkestad IF | 48,44 |
Trond Hatlenes | Gloppen FIL |
Kule Kvinner | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Katarina Sederholm | Stjørdal FIK | 16,33 |
2 | Tania Longe | Fredrikstad IF | 14,91 |
3 | Elin Isane | Gloppen FIL | 13,44 |
4 | Gunn T. Johannessen | FIL AKS-77 | 13,17 |
5 | Grete Etholm | Snøgg Friidrett | 12,98 |
6 | Britt Helen Thon | Skrautvål IL | 12,83 |
7 | Kristine Marvik | IL Sand | 12,22 |
5000m Menn | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Abderrahim, Goumri | IL i BUL | 14.07,41 |
2 | Øyvind Fretheim | BFG Fana | 14.25,20 |
3 | Henrik Sandstad | Steinkjer FIK | 14.28,68 |
4 | Knut Erik Rame | Gjesdal IL | 14.40,62 |
5 | Bjarte Vik | Osterøy IL | 14.43,83 |
6 | Terje Olsen | Heimdal IF | 14.46,12 |
7 | Henrik Grøseth | IK Rindals-Troll | 14.46,24 |
8 | Tormod Tjørnholm | Kristiansands IF | 14.56,29 |
9 | Svein Ove Risa | Undheim IL | 14.58,01 |
10 | Geir Glasø | Heimdal IF | 15.12,33 |
11 | Rune Opem | Stjørdal FIK | 15.13,97 |
12 | Per Christian Mørk | Gjesdal IL | 15.17,00 |
13 | Roy Kaldheim | IL Skjalg | 15.26,20 |
10 000m Kvinner | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Gunnhild Halle | IL Runar | 32.47,56 |
2 | Hilde Hovdenak | IL i BUL | 34.42,47 |
100m Kvinner Finale Vind: -1,8 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Sigvor Melve | IL i BUL | 11,98 |
2 | Ann Helen Rinden | Åmdal IL | 11,99 |
3 | Marit Nyberg Birknes | IL i BUL | 12,24 |
4 | Camilla Dahle | BFG Fana | 12,27 |
5 | Anette Dave | Raufoss IL | 12,34 |
6 | Astrid Larssen | IK Tjalve | 12,43 |
7 | Cecilie Ringvold | IK Tjalve | 12,53 |
8 | Ingvild Larsen | Laksevåg T & IL | 12,58 |
100m Menn Finale Vind: -0,7 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Geir Moen | Moss IL | 10,49 |
2 | Erik Kringeland | Haugesund IL | 10,62 |
3 | Thomas Mellin-Olsen | IL Gular | 10,77 |
4 | Trond Lindanger | Haugesund IL | 10,96 |
5 | Ole Christian Østrem | Lillehammer IF | 11,10 |
6 | Vegar Hollås | Steinkjer FIK | 11,33 |
7 | Johan Sørstrønen | BFG Fana | 11,89 |
8 | John Ertzgaard | Raufoss IL | 14,27 |
110m Hekk Menn Finale Vind: -2,7 |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Tom Erik Olsen | SK Vidar | 14,19 |
2 | Kenneth Halhjem | IL Gular | 14,26 |
3 | Benjamin Jensen | IK Tjalve | 14,61 |
4 | Ådne Nerhus | IL Gular | 14,96 |
5 | Vegar Sellæg | Namsen IL | 15,08 |
6 | Ole Jacob H. Nielsen | Fredrikstad IF | 16,17 |
Trond Høiby | Ski IL | DNF | |
Torbjørn Sola | IF Sturla | DNF |
Stav Kvinner | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Monica Grimsrud | IL i BUL | 3,50 |
2 | Elin Dølør | SK Vidar | 3,30 |
3 | Christine Guldbrandsen | IL Gular | 3,20 |
4 | Reidun Småge | IF Hellas | 3,05 |
5 | Sofia Holand | IL i BUL | 2,80 |
5 | Liv Anita Johannessen | IL Fri | 2,80 |
7 | Helen Pedersen | Minerva Idrettsskole | 2,80 |
8 | Siri Aadland | BFG Fana | 2,60 |
Veronika Rønneberg | Fredrikstad IF |
Tresteg Kvinner | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Lene Espegren | IK Tjalve | 13,97 |
2 | Cecilie Rise | Gloppen FIL | 13,16 |
3 | Christine Guldbrandsen | IL Gular | 13,14 |
4 | Nina Johannessen | IK Tjalve | 12,73 |
5 | Line Fiskerstrand | IL Norna-Salhus | 12,50 |
6 | Hilde Kaland | IL Fri | 12,40 |
7 | Elin Bjørge | IL Runar | 11,95 |
8 | Lissi Mo | IF Sturla | 11,42 |
9 | Teresa Brnic | IL i BUL | 11,38 |
Merknad: Lene Espegren sitt vinnar-resultat er over norsk rekord men for mykje vind (+2,4). Ho hadde 13,83 med godkjent vind som er tangering av norsk rekord. |
10 000m Kappgang Menn | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Kristian Lund Lyssand | Søfteland Turn & IL | 43.33,75 |
2 | Erling Andersen | Søfteland Turn & IL | 43.39,81 |
3 | Trond Nymark | TIF Viking | 44.44,12 |
4 | Sverre Jensen | Søfteland Turn & IL | 46.03,78 |
5 | John Chr. Scheie | Søfteland Turn & IL | 46.25,39 |
6 | Christian Trellevik | Sund IL | 47.18,20 |
7 | Thomas Ølness | Søfteland Turn & IL | 48.57,04 |
8 | Sigbjørn Sandberg | TIF Viking | 50.45,98 |
Henning Havsgård | Søfteland Turn & IL | DSQ | |
Kjell Tysse | Søfteland Turn & IL | DNF |
Slegge Kvinner | |||
PL | NAMN | KLUBB | RES |
1 | Unn Merete Lie | SK Vidar | 56,57 |
2 | Mette Bergmann | SK Vidar | 54,75 |
3 | Veronica Juvik | FIL AKS-77 | 48,58 |
4 | Elin Isane | Gloppen FIL | 43,07 |
5 | Monica Jensen | Ski IL | 42,30 |
6 | Elisabeth Husby | Vestre Slidre IL | 40,34 |
7 | Ingelin Bareksten | IL Fri | 39,98 |
8 | Synnøve Naalsund | Tingvoll FIK | 39,43 |
9 | Bodil K. Høstmælingen | IF Hellas | 38,58 |
10 | Else Lundestad | Gloppen FIL | 35,40 |
11 | Anne Marie Gausel | Hinna Friidrett | 34,27 |
100m Menn Heat 3 Vind: -3,3 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | John Ertzgaard | Raufoss IL | 11,04 |
2 | Vegar Hollås | Steinkjer FIK | 11,13 |
3 | Johan Syljeset | FIK Orion | 11,16 |
4 | Marcus Karlsen | IL Runar | 11,25 |
5 | Øystein Paulsen | IL Skjalg | 11,40 |
6 | Mariusz Musial | IL i BUL | 11,50 |
7 | Espen Rønningstad | Snøgg Friidrett | 11,55 |
100m Menn Heat 2 Vind: -2,0 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Geir Moen | Moss IL | 10,68 |
2 | Trond Lindanger | Haugesund IL | 10,99 |
3 | Johan Sørstrønen | BFG Fana | 11,06 |
4 | Ole Christian Østrem | Lillehammer IF | 11,14 |
5 | Christopher Selmer | IL Tjalve | 11,22 |
6 | Trond Fjeld | Søgne IL | 11,28 |
7 | Arill Larsen | Hareid IL | 11,52 |
8 | Jasper Buitink | IL i BUL | 11,68 |
100m Menn Heat 1 Vind: -2,4 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Erik Kringeland | Haugesund IL | 10,95 |
2 | Thomas Mellin-Olsen | IL Gular | 11,09 |
3 | Thomas Lünnel | Raufoss IL | 11,28 |
3 | Tore Markussen | Bodø FIK | 11,28 |
5 | Torleiv Hølland | Sandnes IL | 11,37 |
6 | Omar E Chammas | IL i BUL | 11,42 |
7 | Marius Heggholmen | BFG Fana | 11,50 |
8 | Preben Lifoss | IL Runar | 11,62 |
Føremiddag:
|
Opprop | Innmarsj | Start | Øving | Kjønn | Type |
DIREKTE TIL SEMI-FINALE | 100 m | Menn | Forsøk | ||
11.20 | 12.00 | 12.20 | 100 m | Kvinner | Forsøk |
11.45 | 12.25 | 12.45 | 400 m | Menn | Forsøk |
12.05 | 12.45 | 13.05 | 400 m | Kvinner | Forsøk |
DIREKTE TIL FINALE | 110 m hekk | Menn | Forsøk | ||
DIREKTE TIL FINALE | 1500 m | Menn | Forsøk |
400m Kvinner Heat 2 | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Sigvor Melve | IL i BUL | 56,60 |
2 | Claire Phythian | Oppdal FIK | 57,56 |
3 | Hege Riise | Lillehammer IF | 58,78 |
4 | Lene Brennodden | FIK Orion | 59,31 |
400m Kvinner Heat 1 | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Ann Helen Rinden | Åmdal IL | 56,48 |
2 | Randi Sandsund | Oppdal FIK | 56,83 |
3 | Lise M. Jensen | Ski IL | 57,48 |
4 | Tine Borge | IF Hellas | 57,92 |
5 | Hanne Ringnes | FIK Orion | 58,26 |
400m Menn Heat 2 | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Quincy Douglas | IL Gular | 46,55 |
2 | Yngve Sundsfjord | Trondheim Friidrett | 49,44 |
3 | Lars Erik Ulseth | Frol IL | 49,60 |
4 | Jørn Erik Norangshol | Ørsta IL | 49,64 |
5 | Jan Petter Bjørnevik | Stjørdal FIK | 49,90 |
6 | Eystein Lysholm | IL Skjalg | 50,94 |
400m Menn Heat 1 | |||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Frank Fiske | Frol IL | 47,86 |
2 | Roald Bergheim | IL Norna-Salhus | 48,49 |
3 | Arild Solheim | IL Fri | 49,15 |
4 | Lars Eric Sæther | Steinkjer FIK | 49,88 |
5 | Jørn Tollefsen | Moss IL | 50,57 |
100m Kvinner Heat 2 Vind: -1,8 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Sigvor Melve | IL i BUL | 12,16 |
2 | Annette Dave | Raufoss IL | 12,35 |
3 | Astrid Larssen | IK Tjalve | 12,44 |
4 | Cecilie Ringvold | IK Tjalve | 12,47 |
5 | Synnøve J. Andersen | IF Sturla | 12,67 |
6 | Karen Helene Milli | FIL Bamse | 12,72 |
7 | Cecilie Eiken | Haugesund IL | 12,91 |
8 | Asborg Aanstad | Lillehammer IF | 12,98 |
100m Kvinner Heat 1 Vind: -0,9 m/s |
|||
PL | NAMN | KLUBB | TID |
1 | Ann Helen Rinden | Åmdal IL | 12,16 |
2 | Marit Nyberg Birknes | IL i BUL | 12,30 |
3 | Camilla Dahle | BFG Fana | 12,38 |
4 | Ingvild Larsen | Laksevåg T & IL | 12,49 |
5 | Ellen Strøm | IL Runar | 12,55 |
6 | Tine Borge | IF Hellas | 12,59 |
7 | Tina Stilson | Trondheim Friidrett | 12,71 |
8 | Camilla G. Hatlen | Mosjøen FIK | 12,87 |